Casa Cinza Marichi Hospedagem
När du bor i Casa Cinza Marichi Hospedagem Vale do Capao kan du besöka Calango Trekking, som ligger ungefär 8 minuter bort till fots. Villan med 1 badrum, som passar för upp till 4 gäster, har en parkering.
Morro Branco ligger inom 2 km från villan, och Cachoeira do Riachinho finns ungefär 4 km bort.
Detta boende erbjuder utsikt över trädgården från fönstren.
Restaurangen Princesas Das Empadas, som serverar brasilianska rätter, är belägen ungefär 8 minuter bort till fots.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
På rummet
- Terrass
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Casa Cinza Marichi Hospedagem en trådlös internetanslutning?
Ja, Casa Cinza Marichi Hospedagem erbjuder Wi Fi. - ❓
Finns det ett kök på Casa Cinza Marichi Hospedagem?
Ett komplett kök finns på Casa Cinza Marichi Hospedagem. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till Casa Cinza Marichi Hospedagem?
Man kan bo i Casa Cinza Marichi Hospedagem med sitt husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool i denna villa?
Ja, en bubbelpool erbjuds i denna villa.